Obserwuj nasze profile

© 2021  Wszelkie prawa zastrzeżone MojeBiznes.pl

MENU

Zadzwoń do : +48 511 08 38 16

Napisz do nas: biznes@mojeBiznes.pl

Agencja mojeBiznes.pl zajmuje się tworzeniem kompleksowych biznesów opartych na handlu w internecie. Od profesjonalnych ofert na allegro po system sprzedażowy aż do własnego sklepu. 

Po prostu eBiznes "pod klucz" zacznij zarabiać w internecie

Obserwuj nasze profile

Każdego dnia na całym świecie powstają setki sklepów internetowych. Bez względu na to, czy biznes w e-commerce postrzegasz jako sposób na dorobienie do etatu, czy główne źródło dochodu, musisz znaleźć sposób na to, by zachęcić klientów do kupowania właśnie u Ciebie. Samo otworzenie sklepu niestety nie wystarczy.

ZARABIAJ W INTRNECIE

Sklep internetowy to dziś jeden z najbardziej popularnych pomysłów na biznes. Nie da się również zaprzeczyć, że branża e-commerce rozwija się dziś bardziej dynamicznie niż kiedykolwiek wcześniej. Według danych z raportu Izby Gospodarki Elektronicznej w Polsce zakupy w Internecie robi już 73% internautów, a ich liczba stale rośnie.

Może być to oczywiście unikalny produkt, jednak jeżeli takim nie dysponujesz, nie powinieneś się zniechęcać. Zamiast tego postaraj się zaoferować klientom jakąś wartość dodaną – to może być Twoja nisza! Możesz np. oferować darmowy montaż sprzedawanych przez siebie produktów czy wydłużony okres bezpłatnego zwrotu.

Pamiętaj, że Zalando nie było pierwszym sklepem z ubraniami, a Allegro – portalem aukcyjnym. Udało im się jednak odnaleźć niszę, dzięki której zdeklasowali konkurencję.

ZNAJDŹ SWOJĄ NISZĘ

Zdecydowanie najłatwiejszym przepisem na to, by zarobić na sklepie internetowym, jest odnalezienie najmniej konkurencyjnej branży. Niszy nie musisz jednak postrzegać jako całkowicie rewolucyjnego czy nieznanego nikomu do tej pory asortymentu.

Sprawdź jak to działa

Sprawdź jak to działa

Dostęp do systemu zarządzania sprzedażą w internecie wraz z magazynem online.
Dostęp do dobrze przygotowanego z wysoką punktacją konto allegro.

STSTEM KTÓRY WSPIERA ROZWÓJ eBIZNESU

By dobrze zarabiać, za dynamiką branży e-commerce trzeba nadążyć. Warto więc wybrać oprogramowanie, które umożliwi błyskawiczne rozpoczęcie sprzedaży, a później jej obsługę bez konieczności martwienia się jego aktualizacjami czy technikaliami.

Od nas otrzymujesz
Dostęp do gotowego sklepu intrnetowego z dostępem do 521 hurtowni.
System do kontrolowania i analizy ruchu w twoim sklepie Inernetowym.

BUDUJ ZAUFANIE DO SKLEPU

Klienci nie będą robić zakupów w Twoim sklepie, jeśli nie będą mieli gwarancji, że cały proces nie będzie niósł ze sobą najmniejszego ryzyka. Musisz więc robić wszystko, by zdobyć ich zaufanie. W tym celu:

Przygotujemy dla ciebie regulamin sklepu i politykę prywatności.

Zainstalujemy certyfikat SSL

SKUTECZNY MARKETING

By Twój sklep na siebie zarabiał, internauci muszą się dowiedzieć o jego istnieniu. Zanim zacznie działać poczta pantoflowa, możesz polegać jedynie na efektywnym marketingu.

BUDUJ ZAUFANIE

Klienci nie będą robić zakupów w Twoim sklepie, jeśli nie będą mieli gwarancji, że cały proces nie będzie niósł ze sobą najmniejszego ryzyka. Musisz więc robić wszystko, by zdobyć ich zaufanie. W tym celu:

Social media

Content marketing

Google Ads

Pozycjonowanie (SEO)

To dziś absolutna podstawa. Możliwości jest jednak znacznie więcej i warto wiedzieć, jak z nich korzystać.

ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA SKLEPIE INTERNETOWYM

To, że na sklepie internetowym da się zarobić, nie podlega jakimkolwiek wątpliwościom. A ile? To oczywiście zależy, nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie.

Jeff Bezos, założyciel Amazona, jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

Z drugiej strony, na rynku działa też wielu małych sprzedawców, dla których sklep internetowy jest tylko sposobem na dorobienie do etatu.

Tysiące przedsiębiorców znajduje się gdzieś pośrodku tych dwóch skrajnych punktów.

Pamiętaj jednak, że to od Ciebie w największej mierze zależy, ile zarobisz. Decydujący wpływ będzie mieć wybór asortymentu oraz efektywność działań marketingowych.

Stworzymy twój 
eBiznes 
"pod klucz"

SKONTKATUJ SIĘ Z NAMI

IMIĘ

ADRES EMAIL*

TELEFON

Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
0
0
0
0,0

Wartość sprzedaży w MLD zł 

Ilość sklepów internetowych w Tysiącach

Trochę liczb z Polskiego Internetu z roku 2020

Cennik

% Polaków dokonuje zakupów przez Internet

% Polaków regularnie korzysta z Internetu 

KANAŁY SPRZEDAŻY

Sklep internetowy to nie jedyny sposób na zarobek w Internecie. Co więcej, to nawet nie jedyna metoda zarabiania na sprzedaży w sieci.

Pracując z nami od razu otrzymujesz dostęp do wielu platform sprzedażowych. MarketPlace  w Polsce, Allegro, Erli, Arena, Shopee, Morele.

Od pierwszego dnia twoje oferty będą widoczne w minimum dwóch kanałach. 

Co więcej, łączenie kilku kanałów sprzedaży pozwoli Ci zarobić na sklepie internetowym jeszcze więcej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zaufanie poskutkuje z kolei poleceniami, czyli stałym napływem klientów do Twojego sklepu.

Branża e-commerce stwarza ogromny potencjał, który warto wykorzystać. Co więcej, zainteresowanie e-handlem z roku na rok rośnie.

511 08 38 16

biznes@mojebiznes.pl